Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Co na bolest kloubů, svalů a zad > Mazání na klouby a svaly > Ataralgin por.tbl.nob.50

Ataralgin por.tbl.nob.50

ATARALGIN

Ataralgin por.tbl.nob.50

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Protibolestivý účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek není vhodný pro děti a mladistvé do 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 186252
skladem 29 ks - IHNED K ODBĚRU
Cena:
158 Kč 224 Kč
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Protibolestivý účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek není vhodný pro děti a mladistvé do 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka



10
rozhodujících
důvodů
proč nakoupit u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 65 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poskytujeme konzultační službu lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu ATARALGIN

BRUFEN
Brufen 400mg tbl.flm.100
Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest
124 Kč
skladem 26 ks
OLFEN
Olfen drm.gel.1x100g
Bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach,
158 Kč
skladem 9 ks
IBUPROFEN AL
Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.100
Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti nap
117 Kč
skladem
Koňská mast forte chladivá 250ml
Koňská mast forte (chladivá) 250ml
Bylinný balzám ve formě gelu, proti bolestem kloubů, svalů, šlach a páteře. Obsahuje 25 druhů b
241 Kč
skladem 3 ks

Nedávno prohlížené produkty

EUCERIN VOLUME-FILLER den.krém smíšená pleť 50ml
EUCERIN VOLUME-FILLER den.krém smíšená pleť 50ml
Remodelační denní krém pro normální a smíšenou pleť. Obnova objemu pleti. S ochranným faktorem
565 Kč
skladem 2 ks
VICHY Deo antiperspirant 48h 50ml 17214651
VICHY DEO Roll-on soothing 50ml
48 hodinový ANTIPERSPIRANT PROTI NADMĚRNÉMU POCENÍ, určený pro citlivou pokožku nebo pokožku po
301 Kč
skladem 6 ks
Apotheke BIO Brusinkový ovocný čaj 20x1.8g
Apotheke BIO Brusinkový ovocný čaj 20x1.8g
Ovocný čaj, porcovaný v nálevových sáčcích. Osvěžující nápoj pro každodenní doplnění pitného re
50 Kč
skladem 2 ks
PULMORAN
Pulmoran spc.1 l
LEROS Pulmoran pomocný lék při chorobách horních cest dýchacích. Působí antisepticky, usnadňuje
76 Kč
skladem 1 ks