Váš nákupní košík
Váš košík je prázdný.
Mujlekarnik.cz > Volně prodejné léky > Dýchací soustava > Bolest v krku > Coldrex por.tbl.nob.12
COLDREX

Coldrex por.tbl.nob.12

Coldrex se užívá při chřipce, obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, uvolňuje ucpaný nos a obsahuje vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 30086363
Cena:
49 Kč
skladem 3 ks - IHNED K ODBĚRU
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Coldrex se užívá při chřipce, obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, uvolňuje ucpaný nos a obsahuje vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících důvodů
proč nakoupit
u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 57 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do každé objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poskytujeme konzultační službu lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu COLDREX

ŠALVĚJOVÁ NAŤ 2%
Megafyt Šalvějová nať spc.1x30g
Přípravek je vhodný jako antihydrotikum k potlačení nežádoucího pocení, zejména nočního, při zá
42 Kč
41 Kč
Quixx extra nosní sprej 30ml 1%
Quixx extra nosní sprej 30ml
Quixx extra je hypertonický nosní sprej, který obsahuje vodu z Atlantského oceánu a eukaliprovo
149 Kč
148 Kč
DRILL
Drill loz.24
Lék je určen k desinfekci, zmírnění a léčbě zánětů a infekcí dutiny ústní a hltanu, při nachlaz
136 Kč
IBUPROFEN AL 400
Ibuprofen Al 400 tbl.obd.100x400mg
Ibuprofen AL 400 je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti
66 Kč

Nedávno prohlížené produkty

COLDREX
Coldrex por.tbl.nob.12
Coldrex se užívá při chřipce, obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, uvolňuje ucpan
49 Kč