Váš nákupní košík
Váš košík je prázdný.
Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Bolest kloubů, svalů a zad > Mazání na klouby a svaly > Diclofenac AL 25 tbl.obd.50x25mg
DICLOFENAC AL 25 19%

Diclofenac AL 25 tbl.obd.50x25mg

Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diklofenak, která patří do skupiny léčiv, která se nazývají nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID).. Přípravek ulevuje od bolesti a zmenšuje zánět (otoky). Neovlivňuje však příčinu zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 75604
Cena: 135 Kč
109 Kč
skladem 1 ks - IHNED K ODBĚRU
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diklofenak, která patří do skupiny léčiv, která se nazývají nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID).. Přípravek ulevuje od bolesti a zmenšuje zánět (otoky). Neovlivňuje však příčinu zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících důvodů
proč nakoupit
u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 57 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do každé objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poskytujeme konzultační službu lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu DICLOFENAC AL 25

TANTOGRIP POMERANČ 13%
Tantogrip pomeranč 600mg/10mg por.plv.sol.scc.10
Obsahuje kombinaci léčivých látek účinných pří úlevě od příznaků spojených s nachlazením a chři
160 Kč
139 Kč
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA A ŠÍPKY 12%
Paralen Grip horký Echin+šípky por.gra.sol.scc.12
K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti
169 Kč
149 Kč
NUROFEN
Nurofen 400mg por.tbl.obd.24x400mg
Nurofen se používá u mírných až středně silných bolestí jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény
78 Kč
IBALGIN RAPIDCAPS
Ibalgin Rapidcaps 400mg por.cps.mol.20x400mg
Ibalgin Rapidcaps je novinka na akutní bolesti. Je rychlý, silný a účinný, s rychlým nástupem ú
89 Kč

Nedávno prohlížené produkty

DICLOFENAC AL 25 19%
Diclofenac AL 25 tbl.obd.50x25mg
Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diklofenak, která patří do skupiny léčiv, kte
135 Kč
109 Kč