Váš nákupní košík
Váš košík je prázdný.
Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Zažívání > Překyselení žaludku a pálení žáhy > Gaviscon Liquid Peppermint por.susp.1x300ml
GAVISCON LIQUID PEPPERMINT

Gaviscon Liquid Peppermint por.susp.1x300ml

Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí, a poruchy trávení, které jsou způsobeny návratem žaludečních šťáv do jícnu, brániční kýlou, zánětem jícnu apod. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 30086892
Cena:
140 Kč
skladem 1 ks - IHNED K ODBĚRU
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí, a poruchy trávení, které jsou způsobeny návratem žaludečních šťáv do jícnu, brániční kýlou, zánětem jícnu apod. Čtěte pozorně příbalový leták.
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících důvodů
proč nakoupit
u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 57 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do každé objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poskytujeme konzultační službu lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu GAVISCON LIQUID PEPPERMINT

IBEROGAST 28%
Iberogast por.gtt.sol.50ml
Iberogast je rostlinný léčivý přípravek pro poruchy zažívacího traktu, především poruchy funkce
404 Kč
292 Kč
Megafyt Bylinková lékárna Mateřídouška 20x1.5g 15%
Megafyt Bylinková lékárna Mateřídouška 20x1.5g
Megafyt Bylinková lékárna Mateřídkouška obsahuje drcenou naď z mateřídoušky. Je určena pro příp
34 Kč
29 Kč
HEŘMÁNKOVÝ ČAJ 2%
Megafyt Heřmánkový čaj por.spc.20x1.5gm
Přípravek je určen jako podpůrná léčba vnitřně k léčbě mírných žaludečních obtíží, zevně na zán
45 Kč
44 Kč
MÁTOVÝ ČAJ
Megafyt Mátový čaj por.spc.20x2gm
Pomocný prostředek při mírných žaludečních obtížích, nechutenství, zánětlivých onemocněních zaž
42 Kč

Nedávno prohlížené produkty

GAVISCON LIQUID PEPPERMINT
Gaviscon Liquid Peppermint por.susp.1x300ml
Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo z
140 Kč