Váš nákupní košík
Váš košík je prázdný.
Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Bolest kloubů, svalů a zad > Mazání na klouby a svaly > Nalgesin S por.tbl.flm.30x275mg II
NALGESIN S 11%

Nalgesin S por.tbl.flm.30x275mg II

Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 30182301
Cena: 179 Kč
159 Kč
skladem 4 ks - IHNED K ODBĚRU
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících důvodů
proč nakoupit
u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 57 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do každé objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poskytujeme konzultační službu lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu NALGESIN S

ANOPYRIN
Anopyrin 400mg tbl.10x400mg
Tablety Anopyrin patří mezi antitrombotika ze skupiny inhibitorů agregace trombocytů, to znamen
29 Kč
DICLOFENAC AL 25
Diclofenac AL 25 tbl.obd.20x25mg
Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diklofenak, která patří do skupiny léčiv, kte
61 Kč
PARAMAX RAPID
Paramax Rapid 500mg por.tbl.nob.30x500mg
Přípravek tlumí nejrůznější bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Čtěte pozorně příbalový leták.
36 Kč
PANADOL EXTRA RAPIDE
Panadol Extra Rapide 500mg/65mg tbl.eff. 12 I CZ
Panadol Extra Rapide obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a ho
83 Kč

Nedávno prohlížené produkty

NALGESIN S 11%
Nalgesin S por.tbl.flm.30x275mg II
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí,
179 Kč
159 Kč