Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Co na bolest kloubů, svalů a zad > Mazání na klouby a svaly > Nalgesin S 275mg tbl.flm.40x1 II

Nalgesin S 275mg tbl.flm.40x1 II

NALGESIN S

Nalgesin S 275mg tbl.flm.40x1 II

Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablety se dobře rozpouštějí, proto je nástup analgetického účinku velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 172410
skladem 8 ks - IHNED K ODBĚRU
Cena:
128 Kč 199 Kč
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablety se dobře rozpouštějí, proto je nástup analgetického účinku velmi rychlý. Čtěte pozorně příbalový leták.
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka



10
rozhodujících
důvodů
proč nakoupit u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 65 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poradíme - lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu NALGESIN S

PANADOL NOVUM
Panadol Novum 500mg tbl.flm.24 III
Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity jako je bolest hlavy včetně mig
48 Kč
skladem 4 ks
PANADOL EXTRA NOVUM
Panadol Extra Novum 500mg/65mg tbl.flm.24 IV
Panadol Extra Novum působí při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zub
102 Kč
skladem 12 ks
DICLOFENAC DR. MÜLLER PHARMA
Diclofenac Dr.Müller Pharma 100mg sup.12
Přípravek Diclofenac je určen k léčbě bolesti hlavy, zad, zubů, menstruační bolesti nebo poúraz
168 Kč
skladem 1 ks
PARALEN
Paralen 100mg sup.5
Přípravek Paralen 100 je určený k léčbě horečky, zejména při akutních bakteriálních a virových
46 Kč
skladem 28 ks

Nedávno prohlížené produkty

Bio-Marin Plus tbl.60
Bioaktivní Marin Plus cps.60
Balení obsahuje Kapsle s omega 3 z rybího tuku ve formě volných mastných kyselin. Dobré pro srd
312 Kč
skladem 3 ks
Isla-Cassis tbl.30 bylinné pastilky
Isla Cassis 30 pastilek
Pastilky s přírodním výtažkem z rybízu. Aktivní složka: Extrakt z islandského lišejníku. Přináš
160 Kč
skladem 7 ks
AVENE XeraCalm Relipidační krém 200ml
AVENE XeraCalm Relipidační krém 200ml
Relipidační krém vytvořený pro všechny typy střední až intenzivní suchosti kůže kojenců,dětí a
469 Kč
skladem 1 ks
PEDIAKID 22 Vitamínů & Minerálů 125ml
PEDIAKID 22 Vitamínů & Minerálů 125ml
Doporučuje se k doplnění vitaminů a minerálů pro správnou funkci organismu (energeticky metabol
204 Kč
skladem 1 ks
Rezervace eReceptu online