Článek: Roupy a jak se zbavit roupů?

Roupy a jak se zbavit roupů?

Jak na roupy

V následující kategorii naleznete volně prodejné přípravky proti roupům. Roup dětský je parazitický červ, který cizopasí v lidském tlustém střevě, především u dětí. Během spánku vylézají z konečníku hostitele samičky roupu a kladou v okolí vajíčka. To způsobuje úporné svědění, dítě se v noci budí a ráno není dostatečně odpočinuté. Je podrážděné a špatně se soustředí, také se často objevují bolesti břicha a hlavy a průjmy.

Nákaza probíhá ústy. Děti si ve školkách nebo školách zapomenou umýt po toaletě ruce a vajíčka jsou tak pozřeny ústy. Poté může být celý proces zopakován, poněvadž dítě se škrábe a na konečcích prstů mohou zůstat zárodky roupu.

Léčba roupů u dětí

Přípravek proti roupům se nazývá anthelmetikum. K dostání je řada přípravků na volný prodej, které obsahují především bylinné extrakty z ořešáku královského, kurkumy a dalších přírodních látek, které detoxikují trávicí trakt (např. Wurm-Ex, Červex, Vermophyt, ParazitEx a další).Dále může lékař předepsat léky s účinnou látkou na recept.

Důležitá je důkladná hygiena, tedy mytí rukou vždy před jídlem a po použití toalety. Je vhodné také řádně vyprat ložní prádlo a oblečení.

Proč nakupovat přípravky na zácpu právě u nás?

Výhodná cena- díky našim přímým vazbám na výrobce medikamentů a s ohledem na naše odběratelské objemy jsme schopni Vám nabídnout u řady produktů, včetně léků proti roupům, bezkonkurenční cenu.

Rychlost vyřízení objednávky - většinu produktů máme skladem, proto váš nákup dokážeme vyřídit téměř ihned po objednání.

Odborný konzultační servis - využijte telefonické poradenství nebo se poraďte ohledně léčby roupů u dětí s našim online lékárníkem prostřednictvím chatu.

Odměny za Vaši přízeň - jako registrovaný zákazník máte automaticky právo na slevu 1 % z každého dalšího nákupu, a navíc od nás dostanete malý dárek.

Při určité výši objednávky garantujeme dopravu zdarma. Využít můžete i více jak 800 odběrných míst, kde si můžete osobně vyzvednout vámi zakoupené přípravky proti roupům. Zařaďte se mezi 99 % spokojených zákazníků, kteří nám důvěřují.