Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Co na bolest hlavy a migrénu > Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.24

Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.24

VALETOL

Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.24

Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 186199
skladem 25 ks - IHNED K ODBĚRU
Cena:
91 Kč 140 Kč
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.
Upozornění: Příbalový leták nebyl nalezen.

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka



10
rozhodujících
důvodů
proč nakoupit u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 65 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poradíme - lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu VALETOL

PANADOL EXTRA NOVUM
Panadol Extra Novum 500mg/65mg tbl.flm.24 IV
Panadol Extra Novum působí při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zub
96 Kč
skladem 50 ks
CAMILIA
Camilia por.sol.mdc.10x1ml
CAMILIA je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spoje
186 Kč
skladem 4 ks
ASPIRIN
Aspirin 500mg tbl.obd.20x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsa
151 Kč
skladem 5 ks

Nedávno prohlížené produkty

URIVAC cps.30
URIVAC cps.30
Přípravek Urivac® je bakteriální lyzát připravený speciální technologií z bakteriálních kmenů n
508 Kč
skladem 6 ks
Panthenose nosní sprej s aloe vera 20ml Dr.Müller
Panthenose nosní sprej s Aloe vera 20ml Dr.Müller
Panthenose nosní sprej s panthenolem jemně čistí nosní dutinu, snižuje tvorbu hlenů při rýmě a
103 Kč
skladem 1 ks
Dávkovač léků cestovní
Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní bílý
Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků či potravinových doplňků doma i n
89 Kč
skladem 2 ks
COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON S MEDEM
Coldrex Horký nápoj Citron med por.plv.sol.scc.10
Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, k
239 Kč
skladem 2 ks