Článek: Nadýmání a jak léčit plynatost.

Nadýmání a jak léčit plynatost.

Jak se zbavit nadýmání

V následující kategorii naleznete volně prodejné léčivé přípravky na nadýmání, kterým se odborně říká deflatulencia. Při nadýmání se ve střevech nachází velké množství plynu, což je způsobeno nevhodnou stravou nebo spěchem u jídla, nedostatkem pohybu a stresem. Pro některé potraviny je nadýmání typické. Problémy způsobují luštěniny, jako je čočka nebo fazole, nebo dále zelí, kapusta a jiná brukvovitá zelenina. Nás poté postihují potíže jako je nafouklé břicho, bolesti a křeče.

Co pomáhá na nadýmání

Na trhu jsou deflatulencia, která pomáhají upravit prostředí v tenkém i tlustém střevě a uleví od tlaku a napětí. Patří sem látky simetikon a dimetikon, což jsou silikony, tedy látky povrchově aktivní. Do organismu se nevstřebávají, působí pouze v trávicím traktu kde usnadňují odchodu plynů a poté v nezměněném stavu odchází stolicí. Všeobecně jsou velice dobře snášeny a jejich užívání je vhodné i u těhotných a kojících žen a dětí. Na trhu je celá řada přípravků ve formě malých kapslí, např. Espumisan, Degasin, Noball a další. Jako další pomoc při nadýmání se nabízejí laktobacily, tedy přípravky s obsahem bakterií, které se přirozeně vyskytují v našich střevech a dohlížejí na zdravé a normální trávení. Pro malé děti a kojence jsou k dispozici kapky s deflatulencii, často i v kombinaci s laktobacily.

Proč nakupovat přípravky proti nadýmání právě u nás?

Výhodná cena- díky našim přímým vazbám na výrobce medikamentů a s ohledem na naše odběratelské objemy jsme schopni Vám nabídnout u řady produktů, včetně léků na nadýmání, bezkonkurenční cenu.

Rychlost vyřízení objednávky - většinu produktů máme skladem, proto váš nákup dokážeme vyřídit téměř ihned po objednání.

Odborný konzultační servis - využijte telefonické poradenství nebo se poraďte ohledně výběru přípravků na nadýmání s našim online lékárníkem prostřednictvím chatu.

Odměny za Vaši přízeň - jako registrovaný zákazník máte automaticky právo na slevu 1 % z každého dalšího nákupu, a navíc od nás dostanete malý dárek.

Při určité výši objednávky garantujeme dopravu zdarma. Využít můžete i více jak 800 odběrných míst, kde si můžete osobně vyzvednout vámi zakoupené přípravky na zácpu. Zařaďte se mezi 99 % spokojených zákazníků, kteří nám důvěřují.